Aktualności

Katarzyna Dowbor pomaga wdowie z siedmiorgiem dzieci !

Katarzyna Dowbor pomaga wdowie z siedmiorgiem dzieci !

Rodzina wykorzystuje tylko parter budynku, na którym znajdują się dwa pokoje, łazienka i duża kuchnia. Piętro domku, nie jest nawet porządnie odeskowane i brakuje również ocieplenia, a zimną pojawia się tam śnieg. W domu wraz z mamą mieszkają:  15 - letni Krystian, 13 - letnia Klaudia, 9 - letnia Agata, 7- letnia Ewelina, 6- letni Kacper i 4 -letni Paweł, a także 2- letnia Madzia.


Dom przejdzie całkowitą metamorfozę. Z zewnątrz zostanie na nowo zabezpieczony środkiem do drewna i polakierowany . Największe zmiany czekają jednak wewnątrz budynku. Na dole prócz kuchni i sypialni pani Agaty i małej Madzi powstanie pokój dzienny dla całej rodziny z dużą kanapą. Zupełnie odnowiona zostanie łazienka. Na cele mieszkalne zaadoptowana zostanie cała góra domu. Powstaną tam dwa pokoje, oddzielny dla dziewczyn i oddzielny dla chłopców, a także pomieszczenia do nauki, którego tak dotąd brakowało pięciorgu dzieci, które chodzą do szkoły. Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk i szef ekipy Sławomir Ciba, będą mieli pełne ręce roboty.


Zobaczcie jakiego cudu i wysiłku dokonała ekipa „Naszego nowego domu” odmieniając życie pani Agaty i jej dzieci. Pełen efekt remontu będziecie mogli zobaczyć w najbliższym odcinku „Naszego nowego domu” w niedzielę o 17.45 w Polsacie.